Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
im. Jarosława Dąbrowskiego
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70, mail: kancelaria@sp2olsztyn.pl

PODRĘCZNIKI

NA ROK SZKOLNY 2018/2019


 

 

Szanowni Państwo, podręczniki i materiały ćwiczeniowe do klas I-VIII oraz dla oddziałów gimnazjalnych przeznaczone do obowiązkowych zajęć edukacyjnych są bezpłatne. Szkoła otrzymuje na ich zakup dotację celową Ministerstwa Edukacji Narodowej i wypożycza uczniom za pośrednictwem biblioteki. Zakupu podręczników i innych materiałów edukacyjnych do religii lub/i etyki dokonują rodzice. 

 

KLASA I

 

KLASA II

 

KLASA III

 

KLASA IV 

 

KLASA V

 

KLASA VI

 

KLASA VII

 

KLASA VIII

 

KLASA III G

 

PODRĘCZNIKI DO RELIGII