PRZYJĘCIA DO KLASY I

Przyjęcia do klasy pierwszej szkoły podstawowej ogólnodostępnej dzieci zamieszkałych w obwodzie danej szkoły

1. Wypełnienie drogą elektroniczną przez rodziców / opiekunów prawnych  zgłoszenia do danej szkoły obwodowej:

sp-olsztyn.nabory.pl

(strona naborowa zostanie uruchomiona 5 marca 2018)

UWAGA:

W kancelarii Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie oferujemy pomoc w wypełnieniu i wydrukowaniu zgłoszenia.

2. Składanie wydrukowanych i podpisanych przez rodziców/ opiekunów zgłoszeń dzieci w danej szkole obwodowej:

5 marca 2018 – 23 marca 2018

UWAGA:

W przypadku dziecka, które w 2018r. kończy 6 lat, wraz ze zgłoszeniem należy przedłożyć:

a) dokument potwierdzający korzystanie w roku szkolnym 2017/2018 z wychowania przedszkolnego w przedszkolu/ oddziale przedszkolnym

lub

b) opinię o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej, wydaną przez poradnię psychologiczno-pedagogiczną