Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
im. Jarosława Dąbrowskiego
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70, mail: kancelaria@sp2olsztyn.pl

   

 

Szkoła Podstawowa nr 2 w Olsztynie

dwukrotnym

Laureatem Konkursu

Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości

 

4 listopada 2016r. na uroczystej gali konkursu Żagle Warmii i Mazur przyznano Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie nagrodę główną w kategorii Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości. Takie wyróżnienia przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które - wdrażając zarządzanie przez jakość - osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników. Laureatami zostają uczestnicy najwyżej ocenieni przez niezależnych ekspertów. Współzawodnictwo odbywa się w czterech kategoriach: mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje produkcyjne i usługowe; organizacje publiczne oraz organizacje edukacyjne.Udział w konkursie  Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości przyczynia się do podnoszenia prestiżu szkoły oraz promowania działań mających na celu jakościowy jej rozwój, co pozwala docenić pracę i sukcesy uczniów, zaangażowanie i profesjonalizm kierownictwa, nauczycieli i innych pracowników naszej szkoły.

       

Dziękujemy Redakcji  Gazety On-Line Olsztyn 24 za zgodę na wykorzystanie zdjęć z portalu  http://www.olsztyn24.com/

 ogladaj więcej zdjęć z całęj uroczystosci: Olsztyn24

czytaj więcej: Regionalny Portal Informacyjny Wrota Warmii i Mazur

Gazeta Olsztyńska


10 czerwca 2015r. podczas corocznej Gali Jakości Kapituła 15. edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości przyznała Szkole Podstawowej nr 2 w Olsztynie wyróżnienie I stopnia za Doskonałość Zarządzania. Nagrody Jakości przyznawane są przedsiębiorstwom, organizacjom publicznym i organizacjom edukacyjnym, które wdrażając zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów i pracowników. To jedno z najważniejszych zewnętrznych wyróżnień, jakimi nasza szkoła mogła szczycić się w roku szkolnym 2015/2016.