UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie SP2!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że

od września 2016r zaczyna działalność

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Dwójki Olsztyn.

W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami sportowymi dnia 16 marca 2016 r. odbyło się zebranie, na którym powołano Zarząd, którego członkami są rodzice i nauczyciele. Uchwalono Statut i podstawy zasad działania Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Dwójki Olsztyn.

Naszym głównym celem jest organizacja zajęć sportowych dla członków stowarzyszenia w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.

DANE KONTAKTOWE:

Wiceprezes zarządu - Jakub Piotr Przymęcki

tel. 609 565 132

Wpisowe do UKS to 30 zł (składka roczna) - deklaracja członkowska

Dodatkowo - miesięczna składka za treningi piłki nożnej - 50 zł (2 treningi tygodniowo, po 1h15 min każdy pod okiem profesjonalnego trenera).

Zaczynamy od utworzenia sekcji piłki nożnej - zajęcia rudzaja od 3 października 2016r. - harmonogram zajęć do pobrania tutaj.

Można się z nim zapoznać również w kancelarii szkoły. W wyniku naboru chęć podjęcia treningów w Uczniowskim Klubie Sportowym zadeklarowało ok. 70 dzieci. Karty zgłoszeniowe do pobrania tutaj.

28 września 2016r. na spotkaniu z rodzicami, poruszane były głównie tematy dotyczące formalności, jakich Rodzice i Uczniowie muszą dopełnić, by stać się pełnoprawnymi członkami UKS-u. Należy do nich zaliczyć przede wszystkim:

• 1/złożenie deklaracji przystąpienia do Klubu,
  • 2/wyrażenie zgody na uczestnictwo dziecka w treningach - zgoda,
  • 3/wpłacanie na konto bankowe składki członkowskiej i uiszczenie innych opłat - regulamin płatności

Regulamin płatności dostępny jest tutaj.

Rodzice poinformowani zostali również, o konieczności dostarczenia zaświadczenia od lekarza sportowego,  stwierdzającego brak przeciwwskazań do uprawiania sportu. Przewodnicząca UKS, pani Paula Omilian, zaproponowała, by rodzice, dla których problemem jest dostanie się do lekarza sportowego, trudność taką zgłosili na konto mailowe Klubu. Po zebraniu większej grupy dzieci istnieje możliwość zorganizowania badań w przyspieszonym trybie, w gabinecie medycyny sportowej pani Urszuli Hury, która współpracuje z naszym Klubem.

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2017

Uprzejmie informujemy, że dnia 1 grudnia 2017 r., na hali sportowej przy ul. Żołnierskiej 39, po raz pierwszy w historii odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy „UKS Akademii Dwójka Olsztyn”. Uczestnikami Turnieju były drużyny „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, „Naki – spełniamy Piłkarskie Marzenia”, „KKS Warmia Olsztyn” oraz oczywiście „UKS Akademia Dwójki Olsztyn”. Zwycięskim zespołem okazała się pierwsza drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”. Na drugim stopniu podium znalazła się druga drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, zaś ostatni stopień podium przypadł drużynie „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”. Informujemy również, że zwycięska drużyna otrzymała Puchar, a każdy z zawodników drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymał medal. Dodatkowo, każdy zawodnik biorący udział w Turnieju dostał Dyplom za uczestnictwo. Wręczono również indywidualne wyróżnienia dla najlepszego zawodnika każdej z drużyn. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za liczne przybycie na Turniej. Specjalne podziękowania kierujemy do trenerów UKS Dwójka Olsztyn, Dariusza Olszewskiego oraz Bartłomieja Bartychy. Jesteśmy szczęśliwi, że już od samego początku istnienia Turnieju, cieszy się on tak dużym zainteresowaniem. Wyrażamy również nadzieję, że następna  jego odsłona powtórzy sukces pierwszej, a Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy UKS Dwójka Olsztyn, na stałe wpisze się w olsztyński kalendarz imprez sportowych.

WWICEPREZES „UKS AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN”

JAKUB PIOTR PRZYMĘCKI

Zajęcia sportowe w ramach UKS

W imieniu UKS Akademia Dwójki Olsztyn uprzejmie informuję, iż w roku szkolnym 2017/2018 zajęcia z trenerami w ramach dotychczasowych dyscyplin, to jest piłki nożnej, taekwondo, kickboxing będą odbywać się od 1 października 2017r.

W zakresie terminów treningów (dni i godzin) proszę kontaktować się z trenerami/nauczycielami , to jest:

- P. Dariuszem OLSZEWSKIM

- P. Katarzyną ZIÓŁKOWSKĄ

- P. Bartłomiejem BARTYCHĄ

Przypominam także o obowiązku terminowych wpłat na rzecz UKS Akademia Dwójki Olsztyn, w tym z tytułu treningów oraz z tytułu członkostwa w Klubie.

Jednocześnie w imieniu całego Klubu zachęcam wszystkich Uczniów SP2, dotychczasowych i tych nowych, do wstąpienia do UKS Akademia Dwójki Olsztyn oraz rozpoczęcia treningów z wybranych dyscyplin pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Sport to nie tylko zdrowie, ale i dobra zabawa – pamiętajcie o tym.

Jakub Piotr PRZYMĘCKI – Wiceprezes Zarządu.

HARMONOGRAM TRENINGÓW – rok szkolny 2017/2018

PIŁKA NOŻNA

MIEJSCE TRENINGU: Obiekt 1. (przy ul. Kościuszki 70)

GRUPA młodszych piłkarzy

GRUPA młodszych piłkarzy

Trener Dariusz Olszewski

Trener Dariusz Olszewski

GRUPA starszych piłkarzy

18:50- 20:10

GRUPA starszych piłkarzy

18:50- 20:10

HARMONOGRAM TRENINGÓW TAEKWONDO/KICKBOXING

GRUPA I, II OD 02.10.2017 R. GRUPA III OD 20.10.2017 R.

GRUPA I (klasy I-III)

GRUPA II (klasy IV-VII  )

GRUPA III

(klasy VII, II, III gimnazjum)