Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
im. Jarosława Dąbrowskiego
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70, mail: kancelaria@sp2olsztyn.pl

 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

 

AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN

 

 

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie SP2!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że

od września 2016r zaczyna działalność

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Dwójki Olsztyn.

 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami sportowymi dnia 16 marca 2016 r. odbyło się zebranie, na którym powołano Zarząd, którego członkami są rodzice i nauczyciele. Uchwalono Statut i podstawy zasad działania Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Dwójki Olsztyn.

Naszym głównym celem jest organizacja zajęć sportowych dla członków stowarzyszenia w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.

DANE KONTAKTOWE: 

Wiceprezes zarządu - Jakub Piotr Przymęcki

tel. 609 565 132

adres mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wpisowe do UKS to 30 zł (składka roczna) - deklaracja członkowska

Dodatkowo - miesięczna składka za treningi piłki nożnej - 50 zł (2 treningi tygodniowo, po 1h15 min każdy pod okiem profesjonalnego trenera).

By stać się pełnoprawnymi członkami UKS-u, należy:

  • 1/złożyć deklarację przystąpienia do Klubu,
  • 2/wyrazić zgodę na uczestnictwo dziecka w treningach - zgoda,
  • 3/wpłacić na konto bankowe składkę członkowską i uiścić inne opłaty - regulamin płatności

Regulamin płatności dostępny jest tutaj.


Olsztyn, dnia 28.05.2018 r.

 

Zarząd UKS Akademia Dwójki Olsztyn

OGŁOSZENIE O WALNYM ZEBRANIU

 

Działając na podstawie § 21 ust. 2 Statutu UKS Akademia Dwójki Olsztyn Zarząd UKS Akademia Dwójki Olsztyn zwołuje:

w dniu 15 czerwca 2018 r. o godz. 16:00 w Olsztynie w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego (ul. Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn) Walne Zebranie Klubu.

 

Przedmiotem spotkania będzie:

- przedstawienie i przyjęcie sprawozdania finansowego Klubu za rok 2017,

-przedstawienie sprawozdań z działalności organów statutowych Klubu, tj. Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej za rok 2017,

- ocena działalności Klubu, w tym jego władz za rok 2017 oraz udzielenie absolutorium Zarządowi,

- wybór nowego Prezesa Zarządu,

- przyjęcie rezygnacji przewodniczącego Komisji Rewizyjnej oraz wybór nowego przewodniczącego,

- ogólna dyskusja w sprawach organizacyjnych Klubu,

- wolne wnioski.

W przypadku nie stawienia się we wskazanym wyżej terminie co najmniej ½ członków Klubu uprawnionych do głosowania Zarząd zawiadamia zgodnie z § 22 ust. 2 Statutu, że drugi termin Walnego Zebrania Klubu wyznacza się na dzień 15 czerwca 2018 r. o godz. 16:30 w Olsztynie w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego (ul. Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn).

 

 

W imieniu Zarządu

Wiceprezes Jakub Piotr Przymęcki

 


 

 

 

 

 

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2017

Uprzejmie informujemy, że dnia 1 grudnia 2017 r., na hali sportowej przy ul. Żołnierskiej 39, po raz pierwszy w historii odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy „UKS Akademii Dwójka Olsztyn”. Uczestnikami Turnieju były drużyny „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, „Naki – spełniamy Piłkarskie Marzenia”, „KKS Warmia Olsztyn” oraz oczywiście „UKS Akademia Dwójki Olsztyn”. Zwycięskim zespołem okazała się pierwsza drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”. Na drugim stopniu podium znalazła się druga drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, zaś ostatni stopień podium przypadł drużynie „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”. Informujemy również, że zwycięska drużyna otrzymała Puchar, a każdy z zawodników drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymał medal. Dodatkowo, każdy zawodnik biorący udział w Turnieju dostał Dyplom za uczestnictwo. Wręczono również indywidualne wyróżnienia dla najlepszego zawodnika każdej z drużyn. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za liczne przybycie na Turniej. Specjalne podziękowania kierujemy do trenerów UKS Dwójka Olsztyn, Dariusza Olszewskiego oraz Bartłomieja Bartychy. Jesteśmy szczęśliwi, że już od samego początku istnienia Turnieju, cieszy się on tak dużym zainteresowaniem. Wyrażamy również nadzieję, że następna  jego odsłona powtórzy sukces pierwszej, a Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy UKS Dwójka Olsztyn, na stałe wpisze się w olsztyński kalendarz imprez sportowych.

WWICEPREZES „UKS AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN”

JAKUB PIOTR PRZYMĘCKI


Zajęcia sportowe w ramach UKS

W imieniu UKS Akademia Dwójki Olsztyn uprzejmie informuję, iż w roku szkolnym 2017/2018 zajęcia z trenerami w ramach dotychczasowych dyscyplin, to jest piłki nożnej, taekwondo, kickboxing będą odbywać się od 1 października 2017r.

W zakresie terminów treningów (dni i godzin) proszę kontaktować się z trenerami/nauczycielami , to jest:

- P. Dariuszem OLSZEWSKIM

- P. Katarzyną ZIÓŁKOWSKĄ

- P. Bartłomiejem BARTYCHĄ

Przypominam także o obowiązku terminowych wpłat na rzecz UKS Akademia Dwójki Olsztyn, w tym z tytułu treningów oraz z tytułu członkostwa w Klubie.

Jednocześnie w imieniu całego Klubu zachęcam wszystkich Uczniów SP2, dotychczasowych i tych nowych, do wstąpienia do UKS Akademia Dwójki Olsztyn oraz rozpoczęcia treningów z wybranych dyscyplin pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Sport to nie tylko zdrowie, ale i dobra zabawa – pamiętajcie o tym.

 

Pozdrawiam

Jakub Piotr PRZYMĘCKI – Wiceprezes Zarządu.


HARMONOGRAM TRENINGÓW – rok szkolny 2017/2018

 

PIŁKA NOŻNA 

MIEJSCE TRENINGU: Obiekt 1. (przy ul. Kościuszki 70)

 

Poniedziałek

Wtorek

GRUPA młodszych piłkarzy

17:30-18:45

Trener Bartłomiej Bartycha

GRUPA młodszych piłkarzy

16:50-18:00

Trener Bartłomiej Bartycha

GRUPA starszych piłkarzy

18:45- 20:00

Trener Bartłomiej Bartycha

GRUPA starszych piłkarzy

18:00-19:00

Trener Bartłomiej Bartycha

 

+                                                                                                                                                                       

                                    

HARMONOGRAM TRENINGÓW TAEKWONDO/KICKBOXING

GRUPA I, II OD 02.10.2017 R. GRUPA III OD 20.10.2017 R.

GRUPA I (klasy I-III)

GRUPA II (klasy IV-VII  )

GRUPA III

(klasy VII, II, III gimnazjum)

Obiekt 1. ul. Kościuszki 70

Sala do zajęć sportowych E

Poniedziałek     16:30 – 17:40

Środa                16:30 – 17:40

Obiekt 1. ul. Kościuszki 70

Sala gimnastyczna

Poniedziałek 14:50 – 16:00

Wtorek 15:40 – 16:50

Obiekt 2. ul. Żołnierska 39

 

Czwartek 15:30 – 16:40

Piątek 15:30 – 16:40

trener Katarzyna Ziółkowska

telefon 531-501-321

 

trener Katarzyna Ziółkowska

telefon 531-501-321

trener Katarzyna Ziółkowska

telefon 531-501-321

 

Miejsce treningu:

Obiekt 1. ul. Kościuszki 70

Obiekt 2. ul. Żołnierska 39