Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2
im. Jarosława Dąbrowskiego
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70, mail: kancelaria@sp2olsztyn.pl

 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY

 

AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN

 

 

Szanowni Rodzice i drodzy Uczniowie SP2!

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że

od września 2016r zaczyna działalność

Uczniowski Klub Sportowy Akademia Dwójki Olsztyn.

 

W odpowiedzi na duże zainteresowanie zajęciami sportowymi dnia 16 marca 2016 r. odbyło się zebranie, na którym powołano Zarząd, którego członkami są rodzice i nauczyciele. Uchwalono Statut i podstawy zasad działania Uczniowskiego Klubu Sportowego Akademia Dwójki Olsztyn.

Naszym głównym celem jest organizacja zajęć sportowych dla członków stowarzyszenia w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej.

 

DANE KONTAKTOWE: 

Prezes zarządu – Anna Kowalska

Wiceprezes zarządu - Jakub Piotr Przymęcki (tel. 609 565 132)

adres mailowyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

Wpisowe do UKS to 40 zł (składka roczna) - deklaracja członkowska

By stać się pełnoprawnymi członkami UKS-u, należy:

 • 1/złożyć deklarację przystąpienia do Klubu,
 • 2/wpłacić na konto bankowe składkę członkowską i uiścić inne opłaty - regulamin płatności

 


 

 

OGŁOSZENIE O WALNYM ZEBRANIU

Działając na podstawie §21 ust.2 Statutu UKS Akademia Dwójki Olsztyn Zarząd UKS Akademia Dwójki Olsztyn zwołuje:

w dniu 21 września 2018 r. o godz. 16:00w Olsztynie w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego
(ul. Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn) Walne Zebranie Klubu.

Przedmiotem spotkania będzie:

 1. wybór nowego Sekretarza Zarządu UKS Akademia Dwójki Olsztyn ,
 2. przyjęcie rezygnacji z pełnienia funkcji Sekretarza Komisji Rewizyjnej Pani Sylwii Tomczuk
 3. wybór nowego sekretarza Komisji Rewizyjnej UKS Akademia Dwójki Olsztyn
 4. wybór nowego członka Komisji Rewizyjnej UKS Akademia Dwójki Olsztyn,
 5. ogólna dyskusja w sprawach organizacyjnych Klubu,
 6. wolne wnioski.

 

W przypadku nie stawienia się we wskazanym wyżej terminie co najmniej ½ członków Klubu uprawnionych do głosowania Zarząd zawiadamia zgodnie z §22 ust. 2 Statutu, że drugi termin Walnego Zebrania Klubu wyznacza się na dzień 21 września 2018 r. o godz. 16:30 w Olsztynie w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego (ul. Kościuszki 70, 10-553 Olsztyn).

 

W imieniu Zarządu

Prezes Anna Kowalska


Uczniowski Klub Sportowy Akademia Dwójki Olsztyn

ogłasza nabór na zajęcia w roku szkolnym 2018/2019:

KICKBOXING – TEAKWONDO, trener: Katarzyna Ziółkowska

Klasy I – III: 1 raz w tygodniu

czwartek: 9.05 – 10.05, czwartek: 13.15 – 14.15

Klasy IV – VIII : 2 razy w tygodniu

poniedziałek:  15.05 – 16.10, środa: 15.00 – 16.00

 

PIŁKA NOŻNA, trener : Dariusz Olszewski

Klasy I – III: 2 razy w tygodniu

poniedziałek: 16.15 – 17.15, wtorek: 16.15 – 17.15

Klasy IV – VI: 2 razy w tygodniu

poniedziałek: 17.20 – 18.20, wtorek: 15.05 – 16.05

 

SZACHY - grupa dla początkujących, prowadząca: Angelika Baniukiewicz

Klasy I – III: 1 raz w tygodniu

wtorek: 14.00 – 15.00

środa: 9.05 – 10.05

 

SZACHY - grupa dla początkujących, prowadząca: Marta Grochowska - Piróg

Klasy IV – VI: 1 raz w tygodniu

wtorek: 14.10 – 15.10

 

W planach zajęcia koszykówki.  (szczegóły w późniejszym terminie)

 

Warunkiem udziału w zajęciach jest:

 1. członkostwo w Klubie UKS Akademia Dwójki Olsztyn
 2. wypełnienie zgłoszenia zgłoszenie
 3. uiszczanie opłat  regulamin płatności
 4. Wysokość składki członkowskiej  jest powiększana o 80zł miesięcznie za każdą dyscyplinę sportu, na którą uczęszcza członek Klubu.
 5. Wysokość składki członkowskiej w przypadku uczęszczania na jeden  trening w tygodniu jest powiększona o 40zł miesięcznie za każdą dyscyplinę sportu, na którą uczęszcza członek Klubu.

 

Zajęcia rozpoczną się od 1 października 2018r.


 

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ 2017

Uprzejmie informujemy, że dnia 1 grudnia 2017 r., na hali sportowej przy ul. Żołnierskiej 39, po raz pierwszy w historii odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy „UKS Akademii Dwójka Olsztyn”. Uczestnikami Turnieju były drużyny „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, „Naki – spełniamy Piłkarskie Marzenia”, „KKS Warmia Olsztyn” oraz oczywiście „UKS Akademia Dwójki Olsztyn”. Zwycięskim zespołem okazała się pierwsza drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”. Na drugim stopniu podium znalazła się druga drużyna „Akademii Sportu Stomil Olsztyn”, zaś ostatni stopień podium przypadł drużynie „Naki – Spełniamy Piłkarskie Marzenia”. Informujemy również, że zwycięska drużyna otrzymała Puchar, a każdy z zawodników drużyn, które zajęły trzy pierwsze miejsca, otrzymał medal. Dodatkowo, każdy zawodnik biorący udział w Turnieju dostał Dyplom za uczestnictwo. Wręczono również indywidualne wyróżnienia dla najlepszego zawodnika każdej z drużyn. Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom oraz kibicom za liczne przybycie na Turniej. Specjalne podziękowania kierujemy do trenerów UKS Dwójka Olsztyn, Dariusza Olszewskiego oraz Bartłomieja Bartychy. Jesteśmy szczęśliwi, że już od samego początku istnienia Turnieju, cieszy się on tak dużym zainteresowaniem. Wyrażamy również nadzieję, że następna  jego odsłona powtórzy sukces pierwszej, a Turniej Halowej Piłki Nożnej organizowany przy UKS Dwójka Olsztyn, na stałe wpisze się w olsztyński kalendarz imprez sportowych.

WWICEPREZES „UKS AKADEMIA DWÓJKI OLSZTYN”

JAKUB PIOTR PRZYMĘCKI